Serumlar
Dermoday  kırışıklık karşıtı serum; yaşlanma belirtilerinin, ciltte oluşan kırışıklık ve ince çizgi görünümünün düzenlenmesini destekleyen konsantre bir cilt bakım ürünüdür. Oligopeptide yapısındaki Myoxinol ve Matrixyl 3000 ile formüle edilen Dermoday Deep Wrinkle Lifting Serum aynı zamanda Multivitaminler, Bitkisel özler içerir. Ürün, cildin nem tutma kapasitesinin artmasına,  çevresel faktörlere karşı direnç kazanmasına yardımcı olur. Tüm cilt tipleri için uygundur.
ADET
₺444,00 KDV Dahil
₺740,00 KDV Dahil
Serumlar

Dermoday Eye Dark Circle Serum; pirinç ve soya proteinleri, hyaluronik asit, at kestanesi, kafein ve üzüm çekirdeği ekstresi ile göz çevresi morluk ve torbalanmaları için özel olarak üretilmiştir. İçeriğinde etkin dozda kullanılan ve ürünün ana aktifi olan;

REGU®-AGE : DSM Switzerland firmasının çok önemli aktiflerinden biri olan REGUAGE ; biyoteknolojik olarak üretilmiş ve süperoksit dismutaz ile özel olarak saflaştırılmış doğal pirinç ve soya peptitlerinin benzersiz, yüksek performanslı bir ürünüdür. REGU®-AGE 'in göz altı torbalanma ve morluklar üzerindeki bu önemli başarısı ile Dermoday Eye Dark Circle Serum'un göz altındaki etkisini artırmaktadır.

Dermoday Eye Dark Circle Serum doğuştan gelen ve genetik özellik gösteren göz altı morlukları ve torbalanmalarında etkisi sınırlı bir üründür. Tüm cilt tipleri için uygundur. 

ADET
₺422,50 KDV Dahil
₺650,00 KDV Dahil
Serumlar

 

Dermoday Poretech gözenek sıkılaştırıcı serum içerdiğinde etkin dozda kullanılan;

LARICYL : Doğu Avrupa'da yetişen topuzlu mantar türünden elde edilen saflaştırılmış konsantre bir aktifdir. Ciltte yoğun sıkılaştırıcı ve nemledirici etkileri vardır.

SEBARYL : BASF'ın kişisel bakım endüstrisindeki en kapsamlı içerik portföylerinden biridir. Sebaryl bir seboregülasyon kompleksidir. Yağ salgısının düzenlenmesi amacıyla sebum kontrolü ve yağlı cildin parlak görünümünün azaltılması üzerine etkili bir şekilde çalışır. 

Dermoday Poretech gözenek sıkılaştırıcı serum, içeriğindeki kullanılan salisilik asit, çinko, biotin, kafein ve bitki ekstreleri ile ciltte homojen ve hızlı bir emilim gösterir. Yüz, alın, boyun ve dekolte bölgesinde kullanılabilir. Normalden Yağlıya eğilimli cilt tipleri için uygundur.

 

 

ADET
₺387,00 KDV Dahil
₺645,00 KDV Dahil
Serumlar
Sebum Dengeleyici Akne Karşıtı Bakım
ADET
₺195,00 KDV Dahil
₺390,00 KDV Dahil
Serumlar
ÇOK YAKINDA
Aydınlatıcı, Eşitleyici, Leke Karşıtı.
ADET
₺237,50 KDV Dahil
₺475,00 KDV Dahil
1
cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR