Kadın

İspanyol ressam Salvador Dali; sürrealist tablolarında “yumuşak” ve “sert” imgeleri aynı anda kullanan ve her bir tablosuna insanların saatlerce baktıktan sonra bile hala yeni detaylar fark edebildiği dahi bir sanatçıydı. Dermoday Rose Delos Eau De Parfum’ü anlatabilmek için Salvador Dali’den daha iyi bir örnek olamaz. Defalarca kez koklasanız da hala parfümün derinliklerinde başka bir detay keşfedersiniz. Öylesine çarpıcı, öylesine etkileyici ve adeta bağımlısı olacağınız, “Yumuşak” ve “Sert” notaları aynı koku içinde harmanlayan ve cazibeli, özgüvenli, modern kadının biografisinde mutlaka yer bulacak nitelikte bir parfüm. Üst notalarda Bergamot ve Armut, orta notalarda Gül, alt notalarda ise Paçuli, Misk ve Amber ile şekillenen ve Dermoday için Fransa’da özel olarak tasarlanan nish bir parfüm.

ADET
₺3.950,00 KDV Dahil
₺7.900,00 KDV Dahil
%50 İndirim
%50İndirim
Ücretsiz Kargo
Kadın
ADET
₺2.450,00 KDV Dahil
₺4.900,00 KDV Dahil
%50 İndirim
%50İndirim
Ücretsiz Kargo
Kadın
ADET
₺2.600,00 KDV Dahil
₺5.200,00 KDV Dahil
%50 İndirim
%50İndirim
Ücretsiz Kargo
Kadın

1612 yılında, Médici ailesi tarafından yaptırılan Lüksemburg Bahçesi binlerce ağaç ve on binlerce çiçekten oluşan florasıyla Paris’in tam merkezinde yer alır. Dermoday Tenness Eau De Parfum işte bu bahçeden esinlenen çiçeksi notalarla tasarlandı. Dermoday Tenness Eau De Parfum hareketli bir Paris gezisini Médici Çeşmesi’nin farahlatıcı sessizliği önünde tamamlamak kadar huzur veren notalara sahip. Dermoday için Fransa’da özel olarak tasarlanan kreasyon esansı ile Tenness üst notalarda Ravent, Elma ve Badem içeriyor. Orta notalar ise Yasemin ve Gül’den oluşuyor. Alt notalarında kokuya derinlik kazandıran Sedir Ağacı, Sandal Ağacı ve Misk ile Dermoday Tenness Eau De Parfum tutkulu bir aşk kadar sizi heyecanlandıracak.

ADET
₺2.600,00 KDV Dahil
₺5.200,00 KDV Dahil
%50 İndirim
%50İndirim
Ücretsiz Kargo
Kadın
ADET
₺4.000,00 KDV Dahil
₺8.000,00 KDV Dahil
%50 İndirim
%50İndirim
Ücretsiz Kargo
Kadın

Tchaikovsky tarafından 1876 yılında bestelenen Kuğu Gölü Balesi’nde büyücü Rothbard tarafından kuğuya dönüştürülen ve ancak bir erkeğin aşkı ile yeniden insan vücuduna dönüşebilecek olan güzeller güzeli Odette ve Prens Siegfried arasındaki aşk epik bir şekilde bale diliyle anlatılır. Eğer Dermoday Green Pearl Eau De Parfum tek bir kelime ile anlatılabilseydi bu kelime Kuğu olurdu. Öyle bir parfüm ki Kuğu kadar zarif, çekici ve büyüleyici. Meyvemsi, Çiçeksi ve Odunsu notalarla eşsiz bir deneyim.  Üst notalarda Bergamot ve Şeftali, orta notalarda Yasemin ve Sümbülteber. Alt notalarda ise Sandal Ağacı ve Misk. Dermoday için Fransa’da özel olarak tasarlanan bu lüx kreasyon parfüm şehirli kadının kimliği olacak.

ADET
₺2.950,00 KDV Dahil
₺5.900,00 KDV Dahil
%50 İndirim
%50İndirim
Ücretsiz Kargo
Kadın

Gece mavisi abiye kıyafetinizi ve topuklu rugan ayakkabınızı giydiniz, safir kolyenizi taktınız, elbette parfümünüzü unutmadınız. Beklediğiniz o partiye katılıyorsunuz. Şimdi eğlence zamanı. Dermoday Yourage Eau De Parfum meyvemsi, çiçeksi ve baharatlı notalarıyla zerafetinizin en görkemli aksesuarı olacak.

 

Üst notalarda Mandalina, Mango ve Ananas; orta notalarda Yasemin, Portakal kabuğu, alt notalarda ise parfüme çok yönlü ve sofistike etkisini veren Sandal Ağacı, Hindistan Cevizi, Vanilya ve Misk. Sonuç; baştan çıkarıcı, iz bırakan ve bağımlılık yaratan Dermoday Yourage Eau De Parfum.

ADET
₺1.800,00 KDV Dahil
₺3.600,00 KDV Dahil
%50 İndirim
%50İndirim
Ücretsiz Kargo
1
cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR