Dermoday Brightening Serum 30 ml
Dermoday Brightening Serum 30 ml

Dermoday Brightening Serum 30 ml

0,00
Marka : Dermoday
Fiyat : ₺239,00(KDV Dahil)

Aydınlatıcı, Eşitleyici, Leke Karşıtı.

:

Dermoday Anti Blemish Leke Karşıtı Serum formülünde bulunan patentli bileşenler cilt dokusuna nazikçe etki ederek homojen olmayan ten rengi görünümünün düzenlenmesine ve sağlıklı cilt yapısı görünümünün korunmasına yardımcı olur.

ActiWhite: Biyoteknolojik yöntemlerle elde edilen yeni nesil bitkisel kökenli bir aktiftir. Melanin inhibisyonu amacıyla Bezelye ve Sucrose Dilaurate'ın sinerjik toplamından oluşan etki sunar. İlk üretiminden bu yana yaşlılık ve güneş lekeleri dahil tüm lekelerin azaltılmasında ve cildin homojen bir yapıya sahip olmasında bir standart haline gelmiştir.

Benzer Ürünler
 • Serumlar

  Dermoday Eye Dark Circle Serum; pirinç ve soya proteinleri, hyaluronik asit, at kestanesi, kafein ve üzüm çekirdeği ekstresi ile göz çevresi morluk ve torbalanmaları için özel olarak üretilmiştir. İçeriğinde etkin dozda kullanılan ve ürünün ana aktifi olan;

  REGU®-AGE : DSM Switzerland firmasının çok önemli aktiflerinden biri olan REGUAGE ; biyoteknolojik olarak üretilmiş ve süperoksit dismutaz ile özel olarak saflaştırılmış doğal pirinç ve soya peptitlerinin benzersiz, yüksek performanslı bir ürünüdür. REGU®-AGE 'in göz altı torbalanma ve morluklar üzerindeki bu önemli başarısı ile Dermoday Eye Dark Circle Serum'un göz altındaki etkisini artırmaktadır.

  Dermoday Eye Dark Circle Serum doğuştan gelen ve genetik özellik gösteren göz altı morlukları ve torbalanmalarında etkisi sınırlı bir üründür. Tüm cilt tipleri için uygundur. 

  ADET
  ₺239,00 KDV Dahil
 • Serumlar
  Sebum Dengeleyici Akne Karşıtı Bakım
  ADET
  ₺219,00 KDV Dahil
cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR