Cilt temizliğinde süt mü köpük mü tercih etmeliyim?

Eğer cildiniz kuru,hassas ya da normal ise süt, yağlı ise köpük tercih ediniz.Tonik ise bir ön- temizleme ürünü olmayıp gözenekleri açmak ve cildinizin nefes almasını sağlayarak cilt bakımına hazırlamak içindir.

 

Dermoday Acnelogen kremin sivilce ve lekelerime olumlu etkisi ne kadar zaman alır?

Bu akne vulgaris in ve lekelerinizin hangi aşamada olduğu ile ilgilidir. Yoğun sivilce problemi yaşayan üstelik yağlı bir cilt yapısı olanlarda krem kullanımı kadar köpük ve tonik ikilisinin kullanımı da büyük önem taşımaktadır ve bu minimum 3 ay sürebilmektedir.

 

Dermoday Acnelogen kremini her yaş grubu kullanabilir mi?

Evet. Dermoday acnelogen kremini her yaş grubu bayan ve erkek rahatlıkla kullanabilir.

 

Dermoday Acnelogen ve Dermoday blue anemone +plus kremleri tüm cilt tipleri için uygun mudur?

Evet. Tüm cilt tipleri için uygundur. Farklı cilt tipleri için geçişi toniklerimiz ile sağlayabilirsiniz.

 

Dermoday Acnelogen ve Dermoday blue anemone +plus kremleri gözaltı için uygun mudur?

Dermoday cilt bakım kremlerinin doğru kullanım yöntemi boyuna, yanaklara, elmacık kemiklerine, kazayağı ve T bölgesine yumuşak bir masajla uygulamaktır. Dermoday cilt bakım kremlerini göz altına ve göz kapağına uygulamayınız.Göz altı yaşlanma belirtilerinde dermoday eye restoring cream , göz altı morluklarında ve torbalanmalarında dermoday eye dark circle ürünlerimizi güvenle kullanabilirsiniz.

 

Dermoday blue anemone +plus kremini her yaş grubu kullanabilir mi?

Hayır. Dermoday blue anemone kremini olgun ve olgunlaşma eğiliminde olan ciltler için özel olarak formüle edilmiştir.genellikle 28 yaş ve üstü için kullanıma uygundur.

 

Dermoday cilt serisini kullanırken neye dikkat etmeliyim?

Tam verim alınabilmesi için Dermoday bakım kremlerini kullanmadan önce cildinizin köpük ya da süt ile temizlenip,cilt tipinize uygun bir dermoday tonikle bakım kremine hazır hale gelmesi gerekir.

 

Dermoday göz altı bakım kremi sadece Bayanlar içinmi yoksa erkeklerde kullanabilir mi?

Dermoday'in tüm ürünlerini bayanlar ve erkekler kullabilirler.

 

Dermoday kremlerinin kullanımından sonra makyaj yapabilir miyim?

Evet. Cilt tarafından emildikten sonra makyajınızı yapabilirsiniz.

 

Dermoday üretimini nasıl yapmaktadır?

Ürünlerin hammadleri dünyanın saygın firmalarından temin edilmekte, titiz çalışmalarla dermoday tesislerinde mikrobiyolojik testlerden geçirilerek el değmeden dolumu yapılmakta ve sizlere ulaşmaktadır.Dermoday ürünlerinin formülasyonları TPE koruması altındadır.

 

Dermoday ürünlerinin herhangi bir yan etkisi var mıdır?

Kullanmadan önce, ürünü alacağınız noktadan bir patch testi yapılması tavsiye edilir.Yani bir miktar kremi bileğinizin iç kısmına sürünüz ve kısa süre bekleyiniz. Herhangi bir irritasyon yoksa kullanıma devam ediniz.

 

Dermoday’i denemek istiyorum,örnek sağlayabilir misiniz?

Dermoday den iyi bir sonuç elde etmek için minimum 8 haftalık bir kullanım gerekmektedir. Bu nedenle size örnek ürün gönderemiyoruz.

 

Göz altı morluklarım ve kırışıklarım var hangi ürünü kullansam daha iyi olur ? Eye restoring kremi mi göz altı morluk ve torbalanma karşıtı kremi mi ?

Öncelik sırasını siz belirlemelisiniz. Ancak şunu söylüyebiliriz ki iki kremi de aynı anda kullanmamalısınız.

 

Hamileyim,Dermoday ürünlerini kullanabilir miyim?

Temizleme ürünlerimizi kullanabilirsiniz. Ancak bakım kremlerin hamilelikte etkisi üzerine bilimsel bir araştırma olmadığından ve bu ürünlerin güçlü etkisinden dolayı kullanılmaması önerilir.

 

Temizleme grubu ve tonikleriniz alkol içeriyor mu?

Hayır. Dermoday ürünlerinde alkol kullanılmamıştır.

 

Ürünlerinizden memnun kalmazsam iade edebilir miyim?

Dermoday ürünleri %100 memnuniyet garantilidir ancak maksimum verim alınabilmesi için kullanma talimatlarına dikkatle uyulmalıdır. Ancak ürünlerimizden memnun olmayan her tüketici 15 gün içinde faturası, orijinal ambalajları ile kullanmadığı ürünleri iade edebilir.

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR