Erkek

Dermoday Citrus Rush Eau De Parfum küçük bir Ege kasabasında ahşap, mavi boyalı bir kapının önünden geçerken duvarların arkasındaki bahçeden hafifce burnunuza gelen ve size mutluluk veren narenciye kokularına benzer. Üst notalarında Limon ferahlığı bulunur. Orta notalarda ise parfüme eşsiz bir kişilik kazandıran İtalyan Mandalinası yer alır. Alt notalarında bulunan Sedir Ağacı ise tüm bu kombinasyonun ikonik bir erkek parfümü haline gelmesini sağlar. Her ne kadar siz 12 ay boyunca vazgeçemeyecek olsanız da koku karakterinden dolayı özellikle yaz ayları için uygundur.

ADET
₺2.600,00 KDV Dahil
₺5.200,00 KDV Dahil
%50 İndirim
%50İndirim
Ücretsiz Kargo
Erkek

Prenses Şehrazad'ın hükümdar kocası Şehriyar'a anlattığı hikâyelerden oluşan Binbir Gece Masalları Doğu’nun dünya mirasına en önemli katkılarından biridir. Uzundur, unutulmazdır, etkisinden çıkmak çok zordur ve okumayanın kültür birikiminde daima eksik bir parça kalır. Bir diğeri ise binlerce yıllık birikimle parfüm anlayışına getirdikleri mistik, oryantalist, çiçeksi, baharatlı ve büyüleyici kokulardır. Bu kokular öylesine muhteşem bir etkiye sahiptir ki artık Doğu’nun değil tüm dünyanın gözdesidir.

 

Dermoday Oud Royal Intense Eau De Parfum doğudan ilham alarak ortaya çıkan; aşkın sembolü Gül’ün kadim kokusunu, şehvetli amber ile birleştiren; buna Safran’ın parıltılı dünyasını ekleyen; Menekşe, Paçuli, Sandal Ağacı ve Sedir ile son dokunuşu yapan maskülen bir armonidir. Dermoday Oud Royal Intense Eau De Parfum sabah Dubai’de uyanıp akşam Oxford caddesinde kahve içmek gibidir.

ADET
₺4.100,00 KDV Dahil
₺8.200,00 KDV Dahil
%50 İndirim
%50İndirim
Ücretsiz Kargo
Erkek

“Koku tek bir kelime ise bazı parfümler bir romandır”.

Arkasında bıraktığı iz, çarpıcı etkisi, kalıcılığı ve yarattığı lüx kimlik ile bazı parfümler diğerlerinden hemen ayrılır.

Dermoday Baskill Eau De Parfum karşı konulmaz bir karmaşıklığa sahip alışılmadık zenginlikteki notalarıya bir parfümün sahip olabileceği maksimum entropiyi ve lüksü temsil ediyor. Baharatlı ve çiçeksi Asya’ya has egzotik bileşenleri Deri ve Tütünle harmanlıyor; Tarçın, Hindistan cevizi , Erik ve Biber ile yükseltiyor; Paçuli, Gül, Sümbülteber, Vanilya, Sandal Ağacı ve Sedir ile noktalıyor. Şimdiye kadar bildiğiniz tüm erkek parfümlerini unutun. Dermoday Basskil Eau De Parfum sizi Amin Maalouf'un romanlarında anlattığı uzun ama unutulmaz bir yolculuğa davet ediyor. Dermoday için Fransa’da özel olarak tasarlanan bu maskülen esans bir klasik olarak parfüm tarihine adını yazdıracak.

ADET
₺3.250,00 KDV Dahil
₺6.500,00 KDV Dahil
%50 İndirim
%50İndirim
Ücretsiz Kargo
Erkek

Dermoday Beyond Wild Eau De Parfum; Sicilya’dan yola çıkan bir Roma kadırgasının Ege limanlarına uğraması ve oradan Levant’a yelken açması gibi bir yolculuğu temsil ediyor. Baharatlı ve odunsu esanslar turunçgiller ile buluşuyor ve maskülen bir çekicilik orataya çıkıyor.  Dermoday için Fransa’da özel olarak tasarlanan bu nish parfüm eşsiz tasarımı ile vazgeçilmeziniz olacak. Üst notalarda Greyfurt, İtalyan Mandalinası ve Zencefil bulunuyor. Orta notalarda Biberiye ve Sandal Ağacı kokunun derinliğini belirliyor. Alt notalarda bulunan aromatik Amber ve Sedir Ağacı ise kokuya doğu rüzgarları ekliyor.

ADET
₺3.450,00 KDV Dahil
₺6.900,00 KDV Dahil
%50 İndirim
%50İndirim
Ücretsiz Kargo
Erkek

Her satırı ile okuyucuyu kuşatan, yazdığı şiir ve romanlarıyla 19.yüzyıl İngiliz edebiyatında romantizm anlayışını derinden sarsan Nobel ödüllü şair ve yazar Rudyard Kipling uzun yıllar Hindistan’da yaşadı. Bergamot ağacı ile ilk olarak burada tanışan ve ağacın yapraklarının muhteşem kokusundan etkilenen Rudyard Kipling için Bergamot’un özel bir yeri vardı. Fransa’da özel olarak tasarlanan nish esansı ile Vettius Eau De Parfum de kişiliğini üst notalarında bulunan Bergamot yapraklarının narenciye kokusundan alır. Orta notalarda parfüme maskülen etki kazandıran Biber ve Lavanta bulunur. Alt notalar ise egzotik odunsu esanslar ve Paçuli içerir. Sonuç olarak; adeta hiptonize edici Dermoday Vettius Eau De Parfum ortaya çıkar. Bir Kipling şiiri okur gibi...

ADET
₺3.600,00 KDV Dahil
₺7.200,00 KDV Dahil
%50 İndirim
%50İndirim
Ücretsiz Kargo
Erkek

Şehirli erkeğin doğaya dönüş özlemini ve içindeki tutkuyu yansıtan odunsu, baharatlı üst notalar.

Her bir molekülü ile kaliteyi hissettiren egzotik, iz bırakan, güçlü ve sıcak bir parfüm.

Dermoday için Fransa’da özel olarak tasarlanan Sedir Ağacı, Paçuli, Narenciye ve Biber esansları.

Dermoday Blue Palazzo Eau De Parfum sizi otantik  bir yolculuğa çıkarıyor.

ADET
₺4.100,00 KDV Dahil
₺8.200,00 KDV Dahil
%50 İndirim
%50İndirim
Ücretsiz Kargo
Erkek

Uzakdoğuda sessiz bir adanın turkuaz yeşili sahilinde denizden gelen yosun ve limon esintilerinin, ormandan gelen vanilya ve sandal ağacı esintileri ile karıştığını hayal edin. Dermoday Termezzo Eau De Parfum işte böyle odunsu ve aromatik notaları ile heyecan verici bir şekilde birleşerek size taze bir ışıltı verir. Dermoday için Fransa’da özel olarak tasarlanan bu maskülen nish esans üst notalarda Limon ve Lavanta, orta notalarda Yasemin ve Sandal Ağacı ve alt notalarda parfüme kişiliğini kazandıran Vanilya ve Yosun içerir. Etkileyici ve eşsiz kokusu, hangi ortama girerseniz girin, siz ve diğerleri ayrımını kalın bir çizgi ile yapar.

ADET
₺2.750,00 KDV Dahil
₺5.500,00 KDV Dahil
%50 İndirim
%50İndirim
Ücretsiz Kargo
1
cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR