Özel Ürünler
ÇOK YAKINDA
Dermoday WearWhite homojen olmayan ten rengi görünümünün düzenlenmesi için özel olarak formüle edilmiş bir vücut bakım kremidir. Zengin içeriği ile hızlı bir emilim gösterir. Ciltte yağlı bir doku bırakmaz. Dirsekler, diz kapakları, buyun, koltuk altı ve bikini bölgesinde kullanma uygundur. Dermoday WearWhite içerdiği güneş filtreleri ile güneşin zararlı UV ışınlarından cildi koruyarak yeni leke oluşumunu engellemeye yardım eder. Tüm cilt tipleri için uygundur.
ADET
₺149,00 KDV Dahil
Özel Ürünler
ÇOK YAKINDA
Dermoday NoMoreHair Forte istenmeyen tüyler için uygulanması son derece basit ve etkili bir üründür. Dermoday, bu ürünün geliştirilmesinde BASF’nin bilimsel altyapısından yararlanmıştır. Dermoday NoMoreHair Forte aynı zamanda cildin nemlenmesinede  yardımcı olur. Ürün, kadın ve erkek her iki grubun kullanımı için de uygundur.
ADET
₺0,00 KDV Dahil
Özel Ürünler
ÇOK YAKINDA
Çabuk emilen bu güzellik ve bakım ürünü 9 değerli bitkisel yağ ve vitamin E’den oluşur. Argan, Macademia, Avocado, Nar çekirdeği, Portakal, Üzüm Çekirdeği, Badem, Kayısı ve Defne yağı karışımı ile bilinen tüm ürünlerden farklıdır. Üretiminde uygulanan ileri teknoloji ile saçta, ciltte vücutta yağlı bir doku bırakmaz.
ADET
₺159,00 KDV Dahil
Özel Ürünler
ÇOK YAKINDA
Kalamio özel olarak formüle edilmiş bir yağ kombinasyonudur. Aynısafa, adaçayı, papatya, lavanta ve servi ağacı yağlarının sinerjik etkisiyle cildin rahatlamasına yardımcı olur.
ADET
₺400,00 KDV Dahil
1
cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR