Dermoday Snail Serum 50ml
Dermoday Snail Serum 50ml

Dermoday Snail Serum 50ml

0,00
Marka : Dermoday
Fiyat : ₺219,00(KDV Dahil)

Sebum Dengeleyici Akne Karşıtı Bakım

:

Dermoday Salyangoz Serum normalden yağlıya dönük ciltlerin nem kazanmasında, dengelenmesine, siyah noktaların azaltılmasına ve akne lekelerinin düzenlenmesine yardımcı olur. Dermoday Salyangoz Kremi ile senkronize kullanım önerilmektedir.

Benzer Ürünler
 • Serumlar

  Dermoday Eye Dark Circle Serum; pirinç ve soya proteinleri, hyaluronik asit, at kestanesi, kafein ve üzüm çekirdeği ekstresi ile göz çevresi morluk ve torbalanmaları için özel olarak üretilmiştir. İçeriğinde etkin dozda kullanılan ve ürünün ana aktifi olan;

  REGU®-AGE : DSM Switzerland firmasının çok önemli aktiflerinden biri olan REGUAGE ; biyoteknolojik olarak üretilmiş ve süperoksit dismutaz ile özel olarak saflaştırılmış doğal pirinç ve soya peptitlerinin benzersiz, yüksek performanslı bir ürünüdür. REGU®-AGE 'in göz altı torbalanma ve morluklar üzerindeki bu önemli başarısı ile Dermoday Eye Dark Circle Serum'un göz altındaki etkisini artırmaktadır.

  Dermoday Eye Dark Circle Serum doğuştan gelen ve genetik özellik gösteren göz altı morlukları ve torbalanmalarında etkisi sınırlı bir üründür. Tüm cilt tipleri için uygundur. 

  ADET
  ₺239,00 KDV Dahil
 • Serumlar
  Aydınlatıcı, Eşitleyici, Leke Karşıtı.
  ADET
  ₺239,00 KDV Dahil
cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR