Kremler

Güçlü bitkisel içeriği, yüksek oranda patentli bileşenleri ve  nemlendirme etkisiyle Mavi Anemon Çiçeği Kremi farklı bir Dermoday klasiğidir. Üretildiği ilk günden bugüne kadar üzerindeki ilgi hiç azalmamıştır.

Tüm cilt tipleri için uygundur.

Paraben ve Hidrokinon içermez.

ADET
₺585,00 KDV Dahil
₺625,00 KDV Dahil
Kremler

Dermoday Advanced Peptide Complex Gece Kremi içerdiği Tetrapeptide7, Oligopeptide ve Kolajen ile  orta yaş ve üzeri için formüle edilmiş, yaşlanma karşıtı  bir cilt bakım ürünüdür.

Tüm cilt tipleri için uygundur.

Paraben ve Hidrokinon içermez.

ADET
₺575,00 KDV Dahil
₺625,00 KDV Dahil
Kremler

Dermoday Advanced Peptide Complex Gündüz Kremi içerdiği Tetrapeptide7, Oligopeptide ve Hyalurosmooth ile  orta yaş ve üzeri için formüle edilmiş, yaşlanma karşıtı  bir cilt bakım ürünüdür.

UVA filtreleri içerir.  

Tüm cilt tipleri için uygundur

Paraben ve Hidrokinon içermez.

ADET
₺575,00 KDV Dahil
₺625,00 KDV Dahil
Kremler

Mavi Anemon Çiçeği Gündüz Kremi; yumuşak formülü ve içeriğinde etkin dozda kullanılan Patentli Proteasyl ve Matrixyl 3000 ve bitki özleri ile farklılık yaratır.

Tüm cilt tipleri için uygundur.

Paraben ve Hidrokinon içermez.

ADET
₺475,00 KDV Dahil
₺525,00 KDV Dahil
Kremler

Dermoday Salyangoz; temel amacı nemlendirme, dengeleme ve koruma olmak üzere çoklu-etkiye sahip bir bakım kremidir. Yüz ve/veya vücutta kullanılabilir. Tüm cilt tipleri için uygundur.

ADET
₺315,00 KDV Dahil
₺350,00 KDV Dahil
Kremler
Dermoday Pore Reducer Cream, cilt gözeneklerinin daha sıkı bir görünüm kazanması, yağlı cilt yapısının düzenlenmesi ve cildin nem kazanması için özel olarak formüle edilmiştir. İçeriğinde bulunan Fomes Mantarı Özü düzenli kullanımda daha pürüzsüz bir cilt görünümü elde edilmesine yardımcı olur. At kestanesi dengeler, Kafein ve Biotin uyarır. Tüm cilt tipleri için uygundur.
ADET
₺440,00 KDV Dahil
₺480,00 KDV Dahil
Serumlar
Dermoday  kırışıklık karşıtı serum; yaşlanma belirtilerinin, ciltte oluşan kırışıklık ve ince çizgi görünümünün düzenlenmesini destekleyen konsantre bir cilt bakım ürünüdür. Oligopeptide yapısındaki Myoxinol ve Matrixyl 3000 ile formüle edilen Dermoday Deep Wrinkle Lifting Serum aynı zamanda Multivitaminler, Bitkisel özler içerir. Ürün, cildin nem tutma kapasitesinin artmasına,  çevresel faktörlere karşı direnç kazanmasına yardımcı olur. Tüm cilt tipleri için uygundur.
ADET
₺550,00 KDV Dahil
₺580,00 KDV Dahil
Serumlar

Dermoday Eye Dark Circle Serum; pirinç ve soya proteinleri, hyaluronik asit, at kestanesi, kafein ve üzüm çekirdeği ekstresi ile göz çevresi morluk ve torbalanmaları için özel olarak üretilmiştir. İçeriğinde etkin dozda kullanılan ve ürünün ana aktifi olan;

REGU®-AGE : DSM Switzerland firmasının çok önemli aktiflerinden biri olan REGUAGE ; biyoteknolojik olarak üretilmiş ve süperoksit dismutaz ile özel olarak saflaştırılmış doğal pirinç ve soya peptitlerinin benzersiz, yüksek performanslı bir ürünüdür. REGU®-AGE 'in göz altı torbalanma ve morluklar üzerindeki bu önemli başarısı ile Dermoday Eye Dark Circle Serum'un göz altındaki etkisini artırmaktadır.

Dermoday Eye Dark Circle Serum doğuştan gelen ve genetik özellik gösteren göz altı morlukları ve torbalanmalarında etkisi sınırlı bir üründür. Tüm cilt tipleri için uygundur. 

ADET
₺440,00 KDV Dahil
₺475,00 KDV Dahil
Cilt Maskeleri

Dermoday Magic Peeling  jel cildin aydınlanmasına, kadifemsi bir görünüm kazanmasına ve cildin kalıntılardan arınmasına yardımcı olan yeni nesil bir cilt bakım ürünüdür.

Hızlı etki eder.

Yüz ve vücut için kullanımı uygundur.

ADET
₺245,00 KDV Dahil
₺275,00 KDV Dahil
Göz Çevresi

Göz altı morluk ve torbalanma karşıtı krem, yüksek oranda Biophytex, Kafein ve Escin içeren bir Dermoday klasiğidir. Cilt tarafından hızlı emilir ve yağlı bir doku bırakmaz.  

Genetik ve doğuştan göz altı morluk ve torbalanma şikayeti olanların Kullanmaması  tavsiye edilir.

Paraben ve Hidrokinon içermez.

ADET
₺380,00 KDV Dahil
₺430,00 KDV Dahil
Cilt Maskeleri
Yüksek mineralli kaolin, bitkisel özler, Argan ve Shea ağacı yağı, doğal peeling granülleri ile oldukca farklı bir cilt maskesidir. İnce, kremamsı bir yapısı vardır. 3 farklı özellik tek üründe bir araya getirilmiştir: Temizleme-Peeling-Maske. Ciltte bekletme süresine göre etkisi değişmektedir. Normal, Karma ve Yağlı ciltler için formüle edilmiştir.
ADET
₺240,00 KDV Dahil
₺269,00 KDV Dahil
Cilt Maskeleri
INGREDIENTS: Aqua, Kaolin, Carbon Black, Glycerin, Vitis Vinifera Seed Extract, Rosmarinus Officinalis Leaf Extract, Salvia Officinalis Leaf Extract, Pisum Sativum Sprout Extract, Camellia Sinensis Leaf Extract, Sodium PCA, Propylene Glycol, Lava Powder, Astragalus Gummifer Gum, Hydroxyethylcellulose, Citric Acid, Sodium Hydroxide, DMDM Hydantoin, Methylchloroisothiazolinone, Methylisothiazolinone, Disodium EDTA, Fragrance.
ADET
₺240,00 KDV Dahil
₺269,00 KDV Dahil
1 2 3 ... 5 >
cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR