Kadın

İspanyol ressam Salvador Dali; sürrealist tablolarında “yumuşak” ve “sert” imgeleri aynı anda kullanan ve her bir tablosuna insanların saatlerce baktıktan sonra bile hala yeni detaylar fark edebildiği dahi bir sanatçıydı. Dermoday Rose Delos Eau De Parfum’ü anlatabilmek için Salvador Dali’den daha iyi bir örnek olamaz. Defalarca kez koklasanız da hala parfümün derinliklerinde başka bir detay keşfedersiniz. Öylesine çarpıcı, öylesine etkileyici ve adeta bağımlısı olacağınız, “Yumuşak” ve “Sert” notaları aynı koku içinde harmanlayan ve cazibeli, özgüvenli, modern kadının biografisinde mutlaka yer bulacak nitelikte bir parfüm. Üst notalarda Bergamot ve Armut, orta notalarda Gül, alt notalarda ise Paçuli, Misk ve Amber ile şekillenen ve Dermoday için Fransa’da özel olarak tasarlanan nish bir parfüm.

ADET
₺7.900,00 KDV Dahil
Kadın

1612 yılında, Médici ailesi tarafından yaptırılan Lüksemburg Bahçesi binlerce ağaç ve on binlerce çiçekten oluşan florasıyla Paris’in tam merkezinde yer alır. Dermoday Tenness Eau De Parfum işte bu bahçeden esinlenen çiçeksi notalarla tasarlandı. Dermoday Tenness Eau De Parfum hareketli bir Paris gezisini Médici Çeşmesi’nin farahlatıcı sessizliği önünde tamamlamak kadar huzur veren notalara sahip. Dermoday için Fransa’da özel olarak tasarlanan kreasyon esansı ile Tenness üst notalarda Ravent, Elma ve Badem içeriyor. Orta notalar ise Yasemin ve Gül’den oluşuyor. Alt notalarında kokuya derinlik kazandıran Sedir Ağacı, Sandal Ağacı ve Misk ile Dermoday Tenness Eau De Parfum tutkulu bir aşk kadar sizi heyecanlandıracak.

ADET
₺5.200,00 KDV Dahil
Kadın

Tchaikovsky tarafından 1876 yılında bestelenen Kuğu Gölü Balesi’nde büyücü Rothbard tarafından kuğuya dönüştürülen ve ancak bir erkeğin aşkı ile yeniden insan vücuduna dönüşebilecek olan güzeller güzeli Odette ve Prens Siegfried arasındaki aşk epik bir şekilde bale diliyle anlatılır. Eğer Dermoday Green Pearl Eau De Parfum tek bir kelime ile anlatılabilseydi bu kelime Kuğu olurdu. Öyle bir parfüm ki Kuğu kadar zarif, çekici ve büyüleyici. Meyvemsi, Çiçeksi ve Odunsu notalarla eşsiz bir deneyim.  Üst notalarda Bergamot ve Şeftali, orta notalarda Yasemin ve Sümbülteber. Alt notalarda ise Sandal Ağacı ve Misk. Dermoday için Fransa’da özel olarak tasarlanan bu lüx kreasyon parfüm şehirli kadının kimliği olacak.

ADET
₺5.900,00 KDV Dahil
Kadın

Gece mavisi abiye kıyafetinizi ve topuklu rugan ayakkabınızı giydiniz, safir kolyenizi taktınız, elbette parfümünüzü unutmadınız. Beklediğiniz o partiye katılıyorsunuz. Şimdi eğlence zamanı. Dermoday Yourage Eau De Parfum meyvemsi, çiçeksi ve baharatlı notalarıyla zerafetinizin en görkemli aksesuarı olacak.

 

Üst notalarda Mandalina, Mango ve Ananas; orta notalarda Yasemin, Portakal kabuğu, alt notalarda ise parfüme çok yönlü ve sofistike etkisini veren Sandal Ağacı, Hindistan Cevizi, Vanilya ve Misk. Sonuç; baştan çıkarıcı, iz bırakan ve bağımlılık yaratan Dermoday Yourage Eau De Parfum.

ADET
₺3.600,00 KDV Dahil
Erkek

Prenses Şehrazad'ın hükümdar kocası Şehriyar'a anlattığı hikâyelerden oluşan Binbir Gece Masalları Doğu’nun dünya mirasına en önemli katkılarından biridir. Uzundur, unutulmazdır, etkisinden çıkmak çok zordur ve okumayanın kültür birikiminde daima eksik bir parça kalır. Bir diğeri ise binlerce yıllık birikimle parfüm anlayışına getirdikleri mistik, oryantalist, çiçeksi, baharatlı ve büyüleyici kokulardır. Bu kokular öylesine muhteşem bir etkiye sahiptir ki artık Doğu’nun değil tüm dünyanın gözdesidir.

 

Dermoday Oud Royal Intense Eau De Parfum doğudan ilham alarak ortaya çıkan; aşkın sembolü Gül’ün kadim kokusunu, şehvetli amber ile birleştiren; buna Safran’ın parıltılı dünyasını ekleyen; Menekşe, Paçuli, Sandal Ağacı ve Sedir ile son dokunuşu yapan maskülen bir armonidir. Dermoday Oud Royal Intense Eau De Parfum sabah Dubai’de uyanıp akşam Oxford caddesinde kahve içmek gibidir.

ADET
₺8.200,00 KDV Dahil
Erkek

Şehirli erkeğin doğaya dönüş özlemini ve içindeki tutkuyu yansıtan odunsu, baharatlı üst notalar.

Her bir molekülü ile kaliteyi hissettiren egzotik, iz bırakan, güçlü ve sıcak bir parfüm.

Dermoday için Fransa’da özel olarak tasarlanan Sedir Ağacı, Paçuli, Narenciye ve Biber esansları.

Dermoday Blue Palazzo Eau De Parfum sizi otantik  bir yolculuğa çıkarıyor.

ADET
₺8.200,00 KDV Dahil
Erkek

Dermoday Citrus Rush Eau De Parfum küçük bir Ege kasabasında ahşap, mavi boyalı bir kapının önünden geçerken duvarların arkasındaki bahçeden hafifce burnunuza gelen ve size mutluluk veren narenciye kokularına benzer. Üst notalarında Limon ferahlığı bulunur. Orta notalarda ise parfüme eşsiz bir kişilik kazandıran İtalyan Mandalinası yer alır. Alt notalarında bulunan Sedir Ağacı ise tüm bu kombinasyonun ikonik bir erkek parfümü haline gelmesini sağlar. Her ne kadar siz 12 ay boyunca vazgeçemeyecek olsanız da koku karakterinden dolayı özellikle yaz ayları için uygundur.

ADET
₺5.200,00 KDV Dahil
Erkek

“Koku tek bir kelime ise bazı parfümler bir romandır”.

Arkasında bıraktığı iz, çarpıcı etkisi, kalıcılığı ve yarattığı lüx kimlik ile bazı parfümler diğerlerinden hemen ayrılır.

Dermoday Baskill Eau De Parfum karşı konulmaz bir karmaşıklığa sahip alışılmadık zenginlikteki notalarıya bir parfümün sahip olabileceği maksimum entropiyi ve lüksü temsil ediyor. Baharatlı ve çiçeksi Asya’ya has egzotik bileşenleri Deri ve Tütünle harmanlıyor; Tarçın, Hindistan cevizi , Erik ve Biber ile yükseltiyor; Paçuli, Gül, Sümbülteber, Vanilya, Sandal Ağacı ve Sedir ile noktalıyor. Şimdiye kadar bildiğiniz tüm erkek parfümlerini unutun. Dermoday Basskil Eau De Parfum sizi Amin Maalouf'un romanlarında anlattığı uzun ama unutulmaz bir yolculuğa davet ediyor. Dermoday için Fransa’da özel olarak tasarlanan bu maskülen esans bir klasik olarak parfüm tarihine adını yazdıracak.

ADET
₺6.500,00 KDV Dahil
Erkek

Her satırı ile okuyucuyu kuşatan, yazdığı şiir ve romanlarıyla 19.yüzyıl İngiliz edebiyatında romantizm anlayışını derinden sarsan Nobel ödüllü şair ve yazar Rudyard Kipling uzun yıllar Hindistan’da yaşadı. Bergamot ağacı ile ilk olarak burada tanışan ve ağacın yapraklarının muhteşem kokusundan etkilenen Rudyard Kipling için Bergamot’un özel bir yeri vardı. Fransa’da özel olarak tasarlanan nish esansı ile Vettius Eau De Parfum de kişiliğini üst notalarında bulunan Bergamot yapraklarının narenciye kokusundan alır. Orta notalarda parfüme maskülen etki kazandıran Biber ve Lavanta bulunur. Alt notalar ise egzotik odunsu esanslar ve Paçuli içerir. Sonuç olarak; adeta hiptonize edici Dermoday Vettius Eau De Parfum ortaya çıkar. Bir Kipling şiiri okur gibi...

ADET
₺7.200,00 KDV Dahil
1 2 >
cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR