Benzer Ürünler
  • Özel Ürünler
    Çabuk emilen bu güzellik ve bakım ürünü 9 değerli bitkisel yağ ve vitamin E’den oluşur. Argan, Macademia, Avocado, Nar çekirdeği, Portakal, Üzüm Çekirdeği, Badem, Kayısı ve Defne yağı karışımı ile bilinen tüm ürünlerden farklıdır. Üretiminde uygulanan ileri teknoloji ile saçta, ciltte vücutta yağlı bir doku bırakmaz.
    ADET
    ₺129,00 KDV Dahil
Dermoday NoMoreHair Forte
Dermoday NoMoreHair Forte

Dermoday NoMoreHair Forte

0,00
Marka : Dermoday
Fiyat : ₺0,00(KDV Dahil)

Dermoday NoMoreHair Forte istenmeyen tüyler için uygulanması son derece basit ve etkili bir üründür. Dermoday, bu ürünün geliştirilmesinde BASF’nin bilimsel altyapısından yararlanmıştır. Dermoday NoMoreHair Forte aynı zamanda cildin nemlenmesinede  yardımcı olur. Ürün, kadın ve erkek her iki grubun kullanımı için de uygundur.

:

Kullanım Şekli

Epilasyon, ağda veya yardımcı ürünlerle tüylerden temizlenen bölgeye günde iki kez sabah ve akşam uygulayınız. Tüy köklerinden arınan ve gözeneklerin açık olduğu ilk bir kaç gün ürünü daha sık kullanmanız etkisini artıracaktır. Tüyler yeniden alınacak kıvama geldiğinde arınma işlemini gerçekleştirip açıklanan işlemleri tekrarlayınız. Düzenli kullanımında tüy ve kıl yoğunluğunda, kalınlığında ve uzunluğunda azalmaya yardımcı olacaktır. Kulak içi ve iç genital bölgede KULLANMAYINIZ.