Dermoday Jamaican Black Castor Oil
Dermoday Jamaican Black Castor Oil

Dermoday Jamaican Black Castor Oil

0,00
Marka : Dermoday
Fiyat : ₺149,00(KDV Dahil)

Çarpıcı Kaşlar, Belirgin Kirpikler ve Parlak Saçlar için tek ürün.

:

Dermoday Jamaican Black Castor Oil tüm dünyada kaş, kirpik ve saç bakımında kullanılan ikonik bir kozmetik üründür. Endemik bir coğrafyada yetişen siyah castor çekirdeklerinin soğuk sıkımı ile elde edilen doğal bir yağdır. Son derece yoğun bir ürün olduğundan kaşa, kirpiğe ve saça tutunur, nem ve dayanıklılığını artırır. Kutu içeriğinden ücretsiz olarak çıkan özel fırçası ile uygulanır. Kalıntı bırakmaz. Tüm saç ve cilt tipleri için uygundur.

Benzer Ürünler
 • Serumlar
  Saç dökülmesini yavaşlatmak amacıyla üretilmiş konsantre serumdur. Saç kaybına neden olan faktörleri hedef alır. Bakır Peptid, Hexapeptide, Vital Complex, Biotin, Kafein, Keratin, Vitaminler ve bitkisel özler içerir. Saç dökülmesi karşıtı şampuanla senkronize kullanılır. Şampuandan sonra uygulanır ve saç derisi tarafından hızla emilerek saç diplerine ulaşır. Sağlıklı saç yapısının oluşmasını ve bu yapının uzun süre korunmasını sağlar. Durulanmaz. Saçta kalıntı bırakmaz. Erkek ve kadınlar için kullanıma uygundur. Paraben ve boyar madde içermez.
  ADET
  ₺209,00 KDV Dahil
 • Serumlar
  Saçın yapı taşı Keratin’dir. Yıpranmış, nem ihtiyacı olan, ısıdan zarar görmüş ve kolay kırılan saçların konsantre bakıma ihtiyacı vardır. Dermoday Keratin Saç Serumu, bitkisel keratin, Vitamin E, biotin ve cafein içerir. Ürün içeriğinde kullanılan Keratin bitkisel proteinlerden oluşur: Soya, Mısır, Buğday ve Badem Proteini. Saç tellerine dolgunluk kazandırmaya, saça parlaklık vermeye ve saç tellerini belirgin ölçüde homojen hale getirmeye yardımcı olur. Durulanarak ya da banyo sonrasında kullanılabilir. Paraben ve boyar madde içermez.
  ADET
  ₺149,00 KDV Dahil
 • Serumlar
  Sadece Fas’ta yetişen organik Argan ağacı meyvelerinden elde edilir. Saç, cilt ve tırnak bakımında çok etkili olan ve yerel halk tarafından binlerce yıldır kullanıldığı bilinen bir yağdır. Saçı nemlendirir, kırılmalara karşı dirençli hale getirir. Ciltte bir film tabakası oluşturur. Tırnak etlerini yumuşatır ve tırnaklarda ki kırılganlığı azaltır. Paraben içermez.
  ADET
  ₺149,00 KDV Dahil