Dermoday Color Correcting CC Cream Koyu Ton
Dermoday Color Correcting CC Cream Koyu Ton

Dermoday Color Correcting CC Cream Koyu Ton

0,00
Marka : Dermoday
Fiyat : ₺0,00(KDV Dahil)

Dermoday CC Krem içeriğinde kullanılan eşsiz mikroenkapsülasyon teknolojisi ile cildinizde homojen renk dağılımına yardımcı olur.

Uygulama sırasında sürtünmenin etkisi ile mikrokapsül pigmentler açılır ve ürün fondötene dönüşür. İçeriğinde etkin dozda kullanılan nemlendirici, leke karşıtı, UVA-UVB filtreleri, vitaminler ve mineraller ile cildinizdeki küçük kusurları kapatır.

Dermoday CC Krem ile beraber ayrıca bir nemlendirici kullanmak gerekmez. 3 farklı renk seçeneği (Açık-Orta-Koyu) sunan Dermoday CC Krem cildin doğal tonunu aydınlatır.

Paraben, Hidrokinon and Lanolin içermez.

:

Dermoday CC krem bildiklerinizden tamamen farklı. Beyaz renkteki krem mikro kapsüller içeriyor. Isı ve sürtünmenin etkisiyle mikro kapsüller açılıyor ve istenilen ten rengine çok rahat ulaşılıyor. İlk kullanıldığı andan itibaren;

-Homojen olmayan ten rengi görünümünün düzenlenmesine

-Gün boyu ihtiyacınız olan nemin kazanılmasına,

-Küçük pürüzlerin kapanmasına,

-UV ışınlarına karşı ciltin savunma bariyerinin artmasına yardımcı olur.

 

Kullanım Şekli

Dermoday CC kremin açık, orta ve koyu renk seçeneklerinden cilt tipinize uygun olanını seçiniz. Ürünü ince bir tabaka halinde cildinize dairesel hareketlerle uygulayınız.Sürtünme ve ısının etkisiyle kapsüller açılacak ve istenilen ten rengine sahip olacaksınız. Bu ürünün en avantajlı özelliği ise kapsüllerin lekelerinizin üzerinde  açılmasını sağlayarak tek dokunuşla homojen ten rengine ulaşabilmenizdir. Bir başka bakım kremi ile birlikte kullanımı durumunda Dermoday CC krem en son kullanılan ürün olmalıdır. Cildinizi temizlemek için Dermoday temizleme ürünlerinden birini kullanabilirsiniz.