Bu sözleşme www.dermoday.com (Eroda Kozmetik Pazarlama San. ve Tic. Ltd. Şti.)’in gizlilik politikasını içerir. www.dermoday.com web sitesini ziyaret ederek aşağıdaki koşulları kabul etmiş sayılmaktasınız.

www.dermoday.com üyelik aşamasında ve daha sonrasında sizden bazı kişisel bilgilerinizi talep eder. Kişisel bilgilerinizin korunması ve gizliliğinizin sürdürülebilmesi www.dermoday.com ekibi olarak birinci önceliğimizdir. Bu nedenle vermiş olduğunuz bilgiler aşağıda belirtilen kurallar ve amaçlar dışında herhangi bir kapsamda kullanılmayacak, mahkeme kararı olmaksızın üçüncü şahıslarla paylaşılmayacaktır.

Sistemle ilgili sorunların tespiti ve söz konusu sorunların en hızlı şekilde giderilebilmesi için www.dermoday.com, gerektiğinde kullanıcıların IP adresini tespit etmekte ve bunu kullanmaktadır. IP adresleri, kullanıcıları genel bir şekilde tanımlamak ve kapsamlı demografik bilgi toplamak amacıyla da kullanılabilir.

Sitemizdeki kayıt formları, sipariş formları, anketler ve yazışmalarda, irtibat bilgilerinizi (adınız, soyadınız, e-posta adresiniz, telefon numaralarınız, fatura ve teslimat adresiniz,cilt yapınız vs) vermeniz talep edilmektedir. Ayrıca, satın alma formunda kredi kartı bilgilerinizi vermeniz gerekmektedir. Yukarıda bahsedilen kişisel bilgileriniz; siparişlerinizi almak, ürün ve hizmetlerimizi sunmak, ödemelerinizi gerçekleştirmek, siparişlerinizi ulaştırmak ve siparişleriniz ile ilgili bilgi vermek, ürünler ve hizmetler hakkında pazarlama amacıyla sizinle irtibata geçmek, bilgilerinizi güncellemek, üyeliğinizi yönetmek ve sürdürmek, ilginizi çekebilecek ürün ve hizmetleri önermek ve 3. Şahısların (kargo şirketleri,kurye şirketleri vb) teknik, lojistik ve benzeri diğer işlevlerini bizim adımıza yerine getirmelerini sağlamak amacıyla kullanılmaktadır.

www.dermoday.com sitesine üye olduğunuz andan itibaren, aksi tarafınızdan talep edilmediği sürece, periyodik bilgilendirme e-postaları, e-posta adresinize gönderilebilmektedir. Dilediğiniz zaman bu e-postalarla ilgili değişiklik yapma, hizmetten vazgeçme ve yeniden başlatma hakkınız bulunmaktadır. Bu e-postaların içeriği; satın almış olduğunuz ürün veya ürünlerle ilgili bilgiler, ilgileneceğinizi düşündüğümüz diğer ürünler ve benzeri bilgileri içerebilir. Demografik bilgiler; sitemizi, kullanıcılarımızın ilgi alanlarına göre uyarlamak için kullanılmaktadır. Bu bilgiler, ürün tanıtımlarının hedef kitleye uyarlanabilmesini temin etmek amacıyla reklam verenlerle paylaşılabilir. Bu bilgilerde herhangi bir şekilde kişisel bilgi verilmez, sadece grup olarak kullanıcı eğilimleri ile ilgili bir takım çıkarımlar yapmak ve istatistiki verilendirme amacıyla kullanılır. Toplanan mali bilgiler satın aldığınız ürün ve hizmetleri size fatura etmek için kullanılmaktadır. Sitemizde bir satın alma yaptığınızda size ait mali bilgilerin, işleminizi gerçekleştirmek için gerekli 3. şahıslara (bankalar, kredi kartı şirketleri vb.) verilmesini kabul etmektesiniz. Paylaşılacak bilgiler; kredi kartı numarası, son kullanma tarihi, CVV2 de dahil olmak üzere gerekli tüm mali bilgileri içerir.

Tüm kredi kartı ve kişisel bilgileriniz, internet güvenlik standardı olan SSL Secure sistemi ile 128 mbit şifrelenmiştir. Bu şekilde, internet üzerindeki dolaşımları sırasında herhangi bir şekilde bu bilgilerinizin istenilmeyen kişi veya kurumlar tarafından ele geçirilmesi önlenmiştir. Gizlilik politikamız ile ilgili her türlü soru ve öneriniz için internet sitemizdeki iletişim bölümünden bize e-mail gönderebilirsiniz.

Kişisel bilgilerinizin sistemimizden silinmesini isterseniz [email protected] adresine e-posta göndererek veya ücretsiz danışma hattımızdan iletişime geçerek bu işlemi kolaylıkla yapabilirsiniz.

www.dermoday.com 'a aşağıda yer alan iletişim bilgilerinden ulaşabilirsiniz.

Adres : Uğur Mumcu Cad. Kuleli Sokak No:89 G.O.P Çankaya Ankara

Ücretsiz Danışma Hattı : 0800 314 10 26

İletişim : 0312 436 06 56

 

 

Online İletişim ve Destek : [email protected]

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR