0
TÜRKİYE’NİN HER YERİNE KARGO 9,90 TL. - 200 TL VE ÜZERİ ALIŞVERİŞLERDE KARGO ÜCRETSİZ!

ISO 9001 Belgesi

ISO 9001 Kalite Yönetim Sistemi (KYS) Belgesi Nedir?

ISO 9001 Belgesi bir firmanın ürettiği malın veya hizmetin kalitesini belgelemek için kullandığı bir sertifikadır. Bu sertifikayı gördüğümüzde satın aldığımız malın veya hizmetin doğal olarak kaliteli olduğunu düşünürüz.

Bu durumda ISO Belgesi ne işe yarar?

ISO Kalite Yönetim Sistemi bir ürün veya hizmetin hitap ettiği hedef kitlenin kalite kriterlerini karşılamasını ve kullanıcılarını memnun etmek için üretim süreçlerinde sürekli güncellemeler yapmasını sağlayan bir kalite yönetim sistemidir. Daha açık şekilde belirtmek gerekirse, ISO Belgesi bir firmanın ürettiği son ürünün kalitesinden çok firmanın kalite yönetim sisteminin güvenilirliğini gösterir. Yani bu belgeye sahip olan firmaların kalitelerini belirli bir ürün sınıfı için en üst düzeyde tuttuklarını ve her zaman gerekli güncelleştirmeleri yaptıklarını anlarız.

Bu kalite yönetim sistemi firmanın satın almadan üretim ve pazarlamaya kadar tüm süreçlerini titizlikle takip etmesini, müşteri şikayet ve geri bildirimlerini gereğince değerlendirip üretim süreçlerine yansıtmasını sağlar. Böyle kusursuzca işleyen bir sistemin ürünü olan mal veya hizmetin kaliteli olması ise bütün bu süreçlerin doğal bir sonucu olarak ortaya çıkar.

  • Mobilite
  • Güvenli
  • Hızlı Kargo
  • Kolay İade
  • Güvenli Ürün
  • Ürün Danışmanı
DERMODAY DÜNYASI
DERMODAY DÜNYASI
Her insan dış görünüşü ve fiziksel özellikleri ile birbirinden farklıdır. Güzellik algısı ülkeden ülkeye, kişiden kişiye değişiklik gösterir. Kozmetik ürünlere gösterilen tercihler kişiler arasındaki farklılığı ifade eder.
DERMODAY ÜCRETSİZ DANIŞMA HATTI: 0 800 314 10 26