0
TÜRKİYE’NİN HER YERİNE KARGO 9,90 TL. - 200 TL VE ÜZERİ ALIŞVERİŞLERDE KARGO ÜCRETSİZ!
 • TÜMÜ
 • Argireline (Acetyl Hexapeptide 3)

  Argireline ya da Acetyl Hexapeptide3, Botulinum Toxin benzeri bir etkiyi topikal yollardan sağlayan bir aktif ajan olarak bilinmektedir. Nano teknolojik disiplinle üretilen, laboratuar ortamında elde edilen protein bazlı oldukça güçlü sentetik bir aktif ajandır. Tüm dünyada oldukça yoğun bir şekilde tercih edilen, cilt yaşlanma direncini artırıcı Kozmesötikal çözüm yollarından biridir. 5 bağlı bir amino asittir. Yüze şekil veren kasların kasılmasını azaltır. Acetyl Hexapeptide3 sinir uçlarından gelen uyarının kasa ulaşmasını bloke eder. Böylece örneğin alın bölgesinde uygulandığında bu bölgedeki çizgileri oluşturan kaslar gevşer ve çizgiler zamanla azalır. Aşırı katekolamin salınımına bağlı yüz hareketlerinin tekrarlanmasını azaltır bu şekilde yüzdeki kırışıklık görünümünü düzenler. Yan etkileri olmaması, kısa sürede cilt yapısını yeniden şekillendirebilmesi ve istenildiği zaman uygulanabilirliği Acetyl Hexapeptide3 ‘ ü (Argireline-Arcirelin olarak okunur) üst segment cilt bakım ürünlerinin en değerli aktiflerinden biri haline getirmiştir. Acetyl Hexapeptide3 genellikle Argireline ya da Acetyl Hexapeptide8 ticari ismiyle satışa sunulmaktadır.

  Argireline 'den beklenen etkinin cilt yapısında ortaya çıkabilmesi için bir cilt bakım ürününde hacimsel olarak %10 civarında kullanılması gerekmektedir. Kullanılan oran azaldıkça, her aktif ajanda olduğu gibi Argireline'de de beklenen etki zayıflamaktadır. Bu yüzden, bir çok cilt bakım ürünü kullanılan Argireline miktarını ürünlerinde belirtmektedir.

  Botox is a registered trademark of ALLERGAN, Usa.
  Argireline is a registered trademark of LIPOTEC, Spain.

  (Referans: International Journal of Cosmetic Science, October 2002 ve Cosmetic Dermatology, July 2005, pages 521–524 ve Dr. Senen Vilaro (2005) ”Study on anti-wrinkle effect of Argireline by confocal profilometry techniques” Advancell, advanced in vitro cell technologies) ayrıca acetyl hexapeptide3 hakkında daha geniş bilgiyi dermoday eye restoring cream ve dermoday anti-wrinkle peptide complex klinik çalışmaları ve güvenlik sertifikaları bölümünde bulabilirsiniz.

 • Mobilite
 • Güvenli
 • Hızlı Kargo
 • Kolay İade
 • Güvenli Ürün
 • Ürün Danışmanı
DERMODAY DÜNYASI
DERMODAY DÜNYASI
Her insan dış görünüşü ve fiziksel özellikleri ile birbirinden farklıdır. Güzellik algısı ülkeden ülkeye, kişiden kişiye değişiklik gösterir. Kozmetik ürünlere gösterilen tercihler kişiler arasındaki farklılığı ifade eder.
DERMODAY ÜCRETSİZ DANIŞMA HATTI: 0 800 314 10 26