0
Sign up
 • Ebru - ( 03.05.2017 )
  Cildim çok hassas özellikle t bölgesi soğuk ve sıcak havada kızarıyor. Cildim için hangi ürünleri önerirsiniz. Leke kreminiz hassas ciltler için uygun mu. Var olan lekeleri giderir mi yoksa yeni oluşabilecek lekeler üzerinde mi etkilidir
 • Fatoş Gülerce - ( 27.02.2009 )
  Dermoday salyangoz kremini 2007 yılında Atatürk Hava Limanı Dış Hatlar Terminalinden almıştım. Zaten ne ürün hakkında ne de içeriği hakkında detaylı bilgim yoktu, aldım ve uçağa binip Avusturya'ya gittim.1 yıldır zaman zaman artan zaman zaman azalan sivilcelerimle mücadele ederken dermoday salyangoz kremini kullanmaya başladım. Önce bende ki farkı açıkçası ben de farkedemedim ama zamanla sivilcelerim gerçekten azala azala yok oldu.
  Avustura'da dermoday'i bir Türk satıyormuş, Viyana'da ama onda da her zaman olmuyormuş. Şimdi telefonla sipariş verip getirtiyorum.
  Bu tarz bir ürünü Avusturya'da almaya kalksanız herhalde 80-100 euro civarındadır. Yine de tam anlamıyla sonuç alamayabilirsiniz. Saygılarımla.
  Fatoş Gülerce
 • Meltem - ( 01.03.2009 )
  38 yaşındayım. Göz kreminizi tavsiye üzerine aldım. Aslında hiç de ümidim yoktu. Böyle birşey olamaz gerçekten harika bir ürün herkese tavsiye ederim bu arada sizleri de tebrik ederim çok teşekkürler.
 • Duygu Oral - ( 01.03.2009 )
  Merhabalar
  Ben İsviçre Zürih şehrinde yaşayan, 20 yaşında bir genç bayanım.
  Bu sene yaz tatilinde dermoday salyangoz kremini keşfetme fırsatını yakaladım.
  Senelerdir akne hastalığı ile bir savaş içerisindeydim. Bu kremi kullandıktan sonra aknelerim azalmaya başladı ve çok mutlu oldum.
  Öncelikle böyle bir ürünü piyasaya sunduğunuz için sizlere teşekkürlerimi arz ederim.
  Doktorumun ricası üzerine sizden salyangoz kreminizin nelere iyi geldiğini İngilizce veya Almanca olarak isteyebilir miyim?
  Kendiside bu duruma cok şaşırdı ve bu ürünü daha yakından tanımak istediğini belirtti.
  Bana yardımcı olursanız çok sevinirim. Mailinizi bekliyorum.
  Saygılar
  Duygu Oral
  --
  Duygu Oral
  Oberrohrdorf
 • Serpil Doğanoğlu - ( 10.03.2009 )
  Sayın yetkili, Edindiğim bilgilere göre sizin ürettiğiniz göz altı kreminde kullanılan bazı malzemeler yani peptidler dünyanın en pahalı krem aktifleriymiş. Zaten araştırıyorum bu ayarda kremler içerisinde 59 tl ye satılan krem yok, neredeyse tümü uçuk fiyatlardan satılıyor. Ben Adana'dan yazıyorum size ve ürününüzü kullandım çok faydasını gördüm. Hatta iş arkadaşım da bir kez kullandı o da gidip aynı kremden kendisine aldı.
  Sormak istediğim şey nasıl oluyor da bu kadar etkili peptidler kullanarak bu ürünü 59 tl ye satışa sunabiliyorsunuz? Teşekkürler.
  İyi çalışmalar.
  Serpil Doğanoğlu
 • Melike - ( 07.05.2009 )
  Bir Türk olarak Türklerin ürettiği böyle ürünlerden onur duydum...
  Bugüne kadar bir çok yabancı markaları kullanmış, onca paraya karşın istediğim sonucu alamamıştım... Bunu da beklentileri yüksek biri olmama bağlamıştım... Ta ki Dermoday göz altı kremi ile tanışana kadar... Kremi dün aldım ve şuanda çok şaşkınım... Göz altı çizgileri inanılmaz derecede azaldı. Kremi alın çizgilerime de sürmüştüm ve olağanüstü bir sonuç aldım... Çizgiler yok olmakla kalmadı, kaşlarımı kaldırdığımda da görünmüyorlar...
  Kremin bu etkisinin yani sıra Dermoday'in Ankara Merkezde telefonla görüştüğüm yetkililerin gösterdiği, ilgi ve samimiyetlerinin sıcaklığını kelimelerle anlatmak gerçekten olanaksız.
  Umarım ürünlerin kalitesi ve yetkililerin bu harika yaklaşımları hiç bir zaman değişmez... Binlerce Teşekkürler Dermoday... Biz kadınlara mücevher gibi ürünler armağan ettiniz...
  Sevgilerimle Melike
 • Serap Seyhan - ( 23.06.2009 )
  Merhabalar
  Kreminizin reklamını aylar önce izledim. Şimdi ise almaya karar verdim ama inşallah bir faydasını görür sitenizin yorumlarına eklerim. Sevgiyle kalın.
 • Nalan Öztürk - ( 01.07.2009 )
  Mayıs ayı başında Dermoday nomorehair isimli tüy azaltıcı ürününüzü aldım. Daha önce ismini vermek istemediğim tam 3 farklı ürün kullandım ve hiçbiri beni mutlu edemedi hepsi tek kelimeyle yalan çıktı. Bugün neredeyse tam 60 günlük bir süredir ürününüzü kullanıyorum ve o kadar mutluyum ki inşallah yeniden çıkmazlar. Hepsi azalmadı tabi ki ama neredeyse yarıdan fazlasını göremiyorum artık. Bugün ikinci kutuyu da aldım sözünüze teşekkür ederim bu yorumu yazmayı bir borç olarak kabul ettim. Dermoday'e teşekkürlerimi sunuyorum. Saygılar.
 • Fatma Pehlivanoğlu - ( 01.07.2009 )
  Ben 49 yaşında oldukça da bakımlı olmaya özen gösteren bir bayanım. Dermoday mavi anemon çiçeği kreminizi Samsunda paris parfümeriden aldım. Bu ürünle ilgili TV reklamlarını da aslında daha önceden izlemiş ve almayı düşünmüştüm. Şuan bu kremi kullanıyorum ve yüzümdeki ince çizgilerin neredeyse hepsinden kurtuldum ve bugüne kadar kullandığım kremlerin hiçbirinde göremediğim bir özellikten bahsetmek de istiyorum. Sabah sürdüğümde neredeyse akşama kadar yüzümün hala nemli olduğunu hissediyorum ki bu Samsun'da yaşayan biri olarak beni oldukça mutlu ediyor. Üründe emeği olanlara saygılarımı ve teşekkürlerimi sunuyorum.
 • Burcu Akdağ - ( 10.07.2009 )
  Merhabalar ben İstanbul'dan burcu 18 yaşındayım kreminizi arkadaşımın tavsiyesiyle aldım aknelerim de gözle görülür bir biçimde azalma gerçekleşti bunu erkek arkadaşımda fark etti teşekkür ediyorum herkese kullanmayı şiddetle tavsiye ediyorum.
  ..........Teşekkürler Dermoday.......
 • Mobility
 • Secure
 • Fast Shipping
 • Easy Return
 • Safe Product
 • Product Consultant
DERMODAY WORLD
DERMODAY WORLD
Every person is different from each other with their physical appearance. Beauty perception varies from country to country, from person to person. The preferences shown for cosmetic products refer to differences between individuals.
DERMODAY FREE CONSULTATION LINE: 0 800 314 10 26