Facebook Facebook< Cilt Bakımı sayfasına geri dön
Dermoday Perfect

Yoğun ve Hızlı Leke Karşıtı BakımDermoday Yoğun ve Hızlı Leke Karşıtı Bakım Kremi Dermoday Cosmetics araştırma ve geliştirme laboratuvarlarının 2 yıllık bilimsel çalışması ile üretilmiş yeni jenerasyon leke karşıtı mükemmel bir üründür.

Dermoday Perfect , Hi-Tech bir aktif olan Lumisphere, Acetyl Tetrapeptide7 , Niacinamide , biyoteknolojik ve bitkisel kökenli aktiflerle zenginleştirilmiştir ve cilt lekelerine karşı üretilmiştir.

Özellikle güneş lekeleri , yaşlılık lekeleri (Hyperpigmentations, Photodamages) ,dönem dönem ortaya çıkabilen cilt tonu farklılaşmalarında tolere seviyesi yüksek bir üründür. Sağlıklı cilt yapısının oluşmasına ve bu yapının görünümünün korunmasına yardım eden bir dizilime sahiptir. Dermoday Perfect amacına uygun PH seviyesi ile kullanımından hemen sonra ciltte yaygın , homojen ve hızlı bir dağılım gösterir.

Dermoday Perfect krem, cildinizi güneşin zararlı UVA ve UVB ışınlarına karşı korur.

Dermoday Perfect krem içerdiği güçlü aktiflerle cildinizin nem ihtiyacına da cevap verebilen bir üründür.

Fransa Biyoteknoloji laboratuvarı Sederma tarafından üretilen Lumisphere; lekeler üzerinde hızlı,güvenli ve inhibisyonu yüksek, bilinen en güçlü kozmesötik aktif ajanlardan biridir. 2010 yılında dünya prömiyeri yapılan Lumisphere, bugün dünyada bir çok üst segment leke karşıtı üründe güvenle kullanılmaktadır. Türkiye'de ise ilk kez Dermoday Perfect ürünü ile tüketicilerle buluşması sağlanmıştır.

%4 Lumisphere kullanımı üzerine yapılan çift kör, plesebolu, yarım yüz ve 56 günlük klinik çalışma sonuçlarını www.sederma.fr sitesinden ya da aşağıdaki linklerden tüm detayları ile inceleyebilirsiniz.
Kullanım ve Uyarılar :

Dermoday Perfect kullanımına başlamadan önce Dermoday Temizleme ürünleriyle cildinizi temizleyiniz. Sonrasında ,bitkisel kökenli aktiflerle zenginleştirilmiş cilt yapınıza uygun Dermoday Toniklerden biri ile cildinizi krem kullanımına hazır hale getiriniz. Daha sonra Dermoday Perfect kremi sadece lekeler üzerine değil tüm cildinize homojen olarak nazikçe uygulayınız. Bu basit işlemler Dermoday Perfect krem kullanımından maksimum fayda elde edilebilmesi için gereklidir.

Dermoday Perfect ürününü lekelerin sıkça rastlandığı yüz, kaz ayağı, eller, boyun,omuz ve dekolte bölgesinde kullanabilirsiniz.
Dermoday Perfect krem ile birlikte, hemen öncesinde ya da sonrasında bir başka cilt bakım ürününü kesinlikle KULLANMAYINIZ. Bir başka ürünle beraber kullanım Dermoday Perfect kremin etkisini azaltır. Ancak iki ürün kullanımı zorunlu ise aralarında belirli bir zaman (en az 20 dakika) geçmesine izin veriniz.

Dermoday Perfect krem gündüz ve/veya gece kullanım için uygundur. Kullanıma başlamadan önce mutlaka bilek içerisinde ya da kulak arkasında irritasyon ve alerji kontrolü amacıyla bir patch testi yapınız. Dermoday Perfect krem Kimyasal Boya , Paraben, Pudra, Lanolin,Steroid ve Hidrokinon içermez. Kremin kendine has sofistike rengi kullanılan aktiflerden kaynaklanmaktadır. Dermoday Perfect krem uygulamasından sonra makyaj yapabilirsiniz (20 dakika sonra) . Cildi tahriş etmez. İlaç değildir. Sadece haricen kullanılır. Tüm cilt tipleri için uygundur. Hamile ve emziren bayanların Dermoday Perfect krem kullanımı, içerdiği güçlü aktiflerden dolayı Tavsiye Edilmemektedir. Dermoday Perfect krem göz altı (kaz ayağı bölgesi hariç) bölgesinde kullanım için formüle edilmemiştir.


Paraben ve Hidrokinon İçermez
Fondoten Değildir. Kıyafetlerinizde Leke Bırakmaz.


Ürün içeriğinde kullanılan aktifler

* Lumisphere %4


3G Bitkisel Kozmetik Tic. Ltd. Şti. - © 2017 Her Hakkı Saklıdır. - Tasarım: PB Bilişim